Najnowsze statystyki mówią, że 75% klientów biznesowych preferuje budowanie swoich relacji z producentem/ dystrybutorem za pomocą mediów społecznościowych.

Wynika to z faktu, że coraz trudniej wzbudzić zaufanie klienta tradycyjnymi formami reklamy. Woli on budować swoją opinię na podstawie informacji, które zdobywa podczas interakcji w social mediach. Nie ma wątpliwości, że promocja na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie jest aktualnie najskuteczniejszą formą promocji marki.


Doświadczenie

Lata praktyki w prowadzeniu kampanii marketingowych w mediach społecznościowych pokazały nam wiele nowych możliwości. Jeszcze nigdy interakcja z klientem nie była tak bezpośrednia. Wiemy, jak budować zaangażowanie i strategie komunikacji, używając języka, którym posługuje się Twoja grupa docelowa. Zdajemy sobie sprawę z wagi każdego publikowanego słowa i wiemy, jak wpływa ono na ostateczny wizerunek marki.

Stworzymy dla Ciebie spójną strategię komunikacji z potencjalnym klientem, a dostosowane do odbiorcy grafiki zwiększą sprzedaż Twoich produktów czy usług. Social media są teraz głównym kanałem komunikacji – nie powinno Cię tam brakować.

Poznaj nasze ostatnie realizacje

przykład

opis

zobacz więcej

Wal-Mar

Materiały Promocyjne dla marki Wal-Mar

zobacz więcej

pro-roof.pl

Strona internetowa dla firmy Pro-Roof - specjalistów w wykonywaniu hydroizolacji mambranami EPDM.

zobacz więcej

esmont.pl

Odświeżenie strony esmont.pl

zobacz więcej